Follow me

Wellness weby – info

 

 

 

WI logo

 wellnessinteriery.cz 

Je web zaměřený na interiéry a exteriéry v oblasti wellness a SPA

Wellness a SPA odvětví patří celosvětově k těm, které se velmi dynamicky rozvíjí. I v tomto oboru se projevují různé trendy a směry. Velká pozornost se samozřejmě soustředí na dokonalé prostředí, ve kterém si wellness užíváme. Patří sem komerční wellness a SPA provozy i domácí wellness.

 

umely-kamen-obklady-na fasady (20)KOMEREČNÍ WELLNESS A SPA

Interiéry wellness a SPA jsou jedním z nejdůležitějších faktorů,  kterým provozovatel cílí na své klienty. Emoce, dojmy a pocity z prostředí, ve kterém se poskytují služby a produkty zaměřené na relaxaci, krásu, odpočinek, zdraví a kondici jsou důležité pro to, aby provoz prosperoval. Tam, kde se zaměstnanci a klienti cítí dobře, tráví rádi svůj čas. To samé platí samozřejmě i pro domácí wellness / Home SPA/ Home wellness.

 

DOMÁCÍ WELLNESS A SPA

Wellness doma, jak si ho zařídit? Domácí wellness centrum / home spa / wellness doma/ soukromé wellness / se stále častěji stává součástí našich domovů. Jako součást koupelny, samostatná místnost, kompletní domácí wellness nebo jako část zahrady či terasy. Kompletní domácí wellness centrum představuje samostatnou část rodinného domu, kompletně vybavenou a zařízenou pro všestranné domácí „rozmazlování“, odpočinek a relaxaci v rodinném kruhu či s přáteli. Stavba domácího wellness nebo jeho vybavení není jen otázkou počáteční investice, ale také rozumného využití prostoru.
Do wellness se instaluje zařízení a technologie podle individuálního výběru majitele, bazén, vířivka, domácí sauna, domácí posilovna, doplňkové wellness vybavení, používají se dokonalé a promyšlené wellness technologie, audio a video technika. Vznikají jedinečné domácí wellness interiéry, home spa, originální a individuální wellness design –  jedinečné interiéry soukromých wellness.

 

wellness-exterierykolorterapie-wellness interiery (7)thalasso-centrumdomácí bazén-obložení

 

♦ INFORMACE O WEBU

Poradensko-informační web nabízí zajímavé a přínosné informace, rady a inspiraci pro specifickou, cílenou čtenářskou obec.

  se obrací na provozovatele, odborníky, dodavatele, pracovníky a nadšence, kteří se věnují oblasti wellness, beauty a SPA.

Obsahem cílí na důležité oblasti wellness trhu, sleduje wellness obory, které se stále vyvíjejí a rostou.

 

♦ OBSAH WEBU

Členitá nabídka a množství rubrik nabízí široký záběr

Obsahově velmi bohaté a členité menu webu nabízí množství cíleně zaměřených rubrik pro všechny důležité oblasti wellness a SPA interiérů a exteriérů.

Témata jsou připravována pro začínající provozy i pro zkušené provozovatele, pro majitele domácího wellness a spa

Rubriky sledují novinky, trendy a aktuality nejen na českém trhu, ale i celosvětově. Soustředí se na wellness a spa interiéry a exteriéry v oblasti stavba- design-dekorace-provoz- rekonstrukce- doplňky- technologie-péče a servis – materiály, aj.

Nedílnou součástí wellness a SPA jsou bazény-sauny-vířivky-nábytek-dekorace-technologie a zázemí – zahradní wellness – doplňky a kosmetika, aj.

Témata mají široký záběr také v oblasti wellness a spa, medical wellness, balneo, lázeňství, kosmetické a beauty salony, aquaparky, hotelové wellness a hotelové spa, volnočasové provozy.

Své místo mají články z aquaparků, wellness provozů, luxusních a nových wellness a spa center nebo hotelového spa. Vyhledávané jsou fotogalerie a tipy pro dekorace a design ve wellness a spa a ukázky domácího wellness.

Důležitou součástí wellness a spa je také samotná stavba wellness, wellness vybavení či originální wellness interiér a doplňky do wellness.

Inspiraci nabízí články, reportáže i fotogalerie.  Nechybí samozřejmě wellness trendy, pozvánky na wellness akce a veletrhy.

 

♦ NÁVŠTĚVNÍCI WEBU

Přesně cílená skupina čtenářů, web se obrací na provozovatele, odborníky, dodavatele, pracovníky a nadšence, kteří se věnují oblasti wellness, beauty a SPA, (B2B sektor) Stejně tak se obrací na majitele či budoucí majitele domácího wellness a spa, na ty, kteří hledají další inspiraci a tipy pro interiéry a exteriéry ve wellness a spa.

•majitelé a provozovatelé kosmetických salonů, spa, wellness,  soukromé a kosmetické kliniky, hotelové wellness a spa, penziony s wellness, aquaparky,

•manažeři v oblasti wellness a spa provozů, hotelové spa, lázeňské provozy,..

•odborníci, odborní pracovníci, terapeuté, kosmetičky, designéři..

• B2B sektor, dodavatelé – projekce, design, vybavení pro wellness, stavba wellness, stavební firmy

• soukromý sektor, majitelé domácího wellness a spa, ti, kteří plánují stavbu domácího wellness a jejich architekti

 

DSC_0566Yin-Yang-vanasauny foto (8)wellness-interier-kolortera

 

 

♦  WELLNESS WEBY

Současně také provozujeme další weby zaměřené na wellness a SPA

Wl logo web
www.wellnesslife.cz
– Web zaměřený na laickou – širokou  veřejnost, život v duchu wellness, domácí wellness, wellness zážitky, péče o tělo, ducha i mysl.

 

logoSPAwellness
www.SPAwellness.cz
– První a jediný odborný web-magazín zaměřený na wellness, beauty a SPA, nabízí zajímavé a přínosné informace pro specifickou čtenářskou obec. Poradensko-informační web SPAwellness.cz  se obrací na provozovatele, odborníky, dodavatele, pracovníky a nadšence, kteří se věnují oblasti wellness, beauty a SPA profesionálně.

 

 

 

 

KONTAKT

Jiřina Kopřivová
koprivova@wellnesslife.cz

 

Proč jsou wellness interiéry dominantní součástí wellness trhu?

 

 

rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

Spa-wellness-interierywellness-interier-paravanzlato-dekorace-wellness-obklady-ze-zlata (3)OLYMPUS DIGITAL CAMERA