Follow me
0

Wellness v Praze – SPA KINGS COURT – královské spa v centru Prahy

Dokonalá oáza pohody v srdci Prahy.
Skvělá adresa, úžasné prostředí, hřejivá péče.

treatment hotel spa kings court

Blahodárná relaxace

I v ruchu velkoměsta se dají najít příjemné oázy klidu a hluboké relaxace. Vyhledávají je ti, co jsou blízko a chtějí se na chvilku uvolnit, relaxovat, odpočívat a nebo chtějí druhým darovat něco úžasného – odpočinek ve spa. Stejně tak jsou wellness oázy Prahy lákavé pro ty, kteří Prahu objevují při svých cestách. Zastavit a uvolnit se  během svého programu v náruči hotelového spa je jedinečným zážitkem, kdy se můžeme spolehnout na profesionální a pečující personál a dokonalé služby hotelu s dobrým  jménem a oceněním.

Wellness centrum nebo hotelové SPA?
Oceněné hotelové SPA.

hotel spa kings courtPředností hotelových Spa center je především záruka určitého stupně kvality. Do hotelů v centru Prahy přijíždí řada mezinárodních náročných klientů, řada osobností a slavných celebrit. Nejinak je to mu i v případě Hotelu KINGS COURT na Náměstí republiky, v samém centru Prahy.

Od té doby, kdy byl před šesti lety otevřen, byl již svými klienty oceněn za své skvělé služby. Hotel KINGS COURT obdržel ocenění Hall of Fame od největšího cestovního portálu.

Tímto se dostal do slavné SÍNĚ SLÁVY populárního cestovatelského webu Tripadvisor.  Toto ocenění je udělováno pouze těm, kteří dostávají průběžně výborné hodnocení od klientů na poskytované služby.

Hotelové SPA ale není určeno jen hotelovým hostům. SPA KINGS COURT nabízí své profesionální služby i stálé klientele nejen z blízkého okolí. Ten kdo jednou objeví špičkové služby hotelového SPA, rád se sem vždy vrací.

Oáza pohody a relaxace v srdci Prahy

hotel spa kings court 2SPA oáza v centru Prahy nabízí dokonalé prostředí pro všechny, kteří rádi relaxují v blízkosti svého bydliště nebo práce. Hotelové SPA KINGS COURT má právě pro tyto klienty připravenou nabídku kratších procedur, která je zde velmi oblíbená.

Hotelové SPA KINGS COURT nabízí svou náruč a útočiště všem kteří jsou v blízkém okolí v proudu nabitých dnů a potřebovali by osvěžit, doplnit energii nebo jen vyhledat příjemné, klidné prostředí a uvolnit své tělo i mysl při příjemné masáži a u lehkého občerstvení.

jacuzzi hotel spa kings courtPro návštěvu klientů je zde k dispozici bazén s příjemnou teplou vodou, pro klidný a pohodový relax ve vodě. V bazénu lze libovolně podle nálady a chuti využít vodní masáž v podobě  proudu padající vody z vodního chrliče, nebo lehčího dešťového vodopádu, případně podpořit fyzickou kondici více tempy v protiproudu.

V Jacuzzi si lze individuálně nastavit intenzitu masážních bublinek. Vše je možné ovládat přímo z bazénu nebo vířivky. K bazénu si také můžete objednat příjemné lehké občerstvení, například skvělý osvěžující zázvorový čaj nebo čerstvý fresh džus.

Kdo potřebuje trochu více tepla a uvolnění, případně podpořit svůj organismus zdravým a detoxikačním pocením, využije saunu nebo páru.

Mokrou zónu – bazén a sauny, doplňuje moderně vybavené fitness a zázemí kosmetických kabin, kde terapeuté provádějí tělové či pleťové ošetření.

sauna and steam room hotel spa kings courtfitness hotel spa kings court

K odpočinku  je určené relaxační zázemí s jedinečnou atmosférou svíček, polštářků a nadýchaných závěsů, ze kterého lze pozorovat kapky vody stékající po skleněné dekoraci orámované měnícími se světly, v klidu prolistovat časopis a nebo jen tak, příjemně vychutnávat šálek čaje či osvěžujícího letní limonádu a zaposlouchat se do relaxační hudby.

rest zone

Nejen ti, co rádi zajdou v krátké vzdálenosti do SPA, ale i ti, co do Prahy přijíždí na pár dnů pracovně nebo za poznáním z dálky, často vyhledávají příjemné chvíle v náruči luxusní péče.

koupele-wellness-spaJedinečná atmosféra, wellness terapie šité na míru individuálním a momentálním potřebám klientů, velmi sympatický a pohodový personál, který s úsměvem a pohodou vítá příchozího hosta, jednoznačně společně tvoří ideální prostředí pro blahodárný pobyt ve SPA.

Profesionální tým spa terapeutů je vždy připraven maximálně vyjít klientům vstříc, s úsměvem a dobrou náladou.  SPA KINGS COURT se pyšní řadou předností, které stojí za to objevovat.

Nejen výborné umístění v centru profesionální-kosmetika-do wellnessPrahy, ale také servis a péče o klienty s vysokým nasazením, vše doladí gurmánská tečka zdejší restaurace.

Úžasná pohoda je zde ve SPA cítit na každém kroku, nevyčerpatelná náruč harmonického útulného prostředí  nabízí každému příchozímu místo, kde si může dopřát ten úžasný pocit být chvilku někde jinde, myslet na něco jiného, nechat se hýčkat…

 

 

Spa Hotel KINGS COURT 1Hotel KINGS COURT: Historická novorenesanční budova byla citlivě a vkusně zrekonstruována z bývalého prestižního sídla Československé obchodní a živnostenské komory na moderní deluxe Hotel KINGS COURT, jež poskytuje služby nejvyšší kvality.

Hotel se nachází na Starém Městě na Náměstí Republiky, pouze pár kroků od nejvýznamnějších historických památek města. Výhodná poloha v centru obchodní čtvrti, naproti Palladiu největšímu nákupnímu a obchodnímu centru v Praze.

vyšlo na webu www.wellnesslife.cz

více na: www.hotelkingscourt.cz/spa-cs.html

 

Kam dál?

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Dekorace   Wellness dekorace, dekorace wellness, spa dekorace, dekorace spa, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, dekorace ve wellness, dekorace do spa, dekorace pro spa, dekorace ve spa, wellness a spa dekorace, wellness spa dekorace, wellness centrum dekorace, domaci wellness dekorace, dekorace pro domácí wellness, dekorace pro soukromé wellness, zajimave dekorace do wellness, zajímavé dekorace do wellness, dřevěné dekorace do wellness, kamenné dekorace do wellness, dekorace pro wellness centrum,

dekorace do bazénové haly, bazénová hala dekorace, dekorace chodby, chodba dekorace, dekorace do sauny, sauna dekorace, dekorace do odpočívárny, dekorace stěny, dekorace stěny ve wellness, dekorace na strop, dekorace stropy, dekorace na stěny, dekorace steny, dekorace interier wellness, dekorace interieru wellness, dekorace uzke chodby,

Doplňky  Wellness doplňky, wellness doplnky, doplňky do wellness, doplnky do wellness, spa doplnky, spa doplňky, doplňky do spa a wellness, dolnky do spa a wellness, wellness spa doplnky, wellness spa doplňky, wellness a spa doplňky, interiér wellness doplňky, interier wellness doplnky, doplňky do wellness interiéru, doplňky pro wellness centrum, doplnky pro wellness centrum,

 

Nábytek
Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

Fasáda kámen, kamenný obklad fasáda, betonová fasáda, fasáda domu obložení, fasáda z betonových pásků, fasáda za kamene, kamenné obklady fasáda, kamenný obklad jako fasáda, obklady z přírodního kamene fasáda, obklady na fasádu, kamenné obklady na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, kamenný obklad fasády, kamenné obklady fasád,obklad fasád z umělého kamene, fasádní obklady umělý kámen, fasádní obklady, na fasádu, keramický obklad fasády, obklady fasád, obklady fasády, obklady na fasádu, betonová fasáda, betonové fasádní pásky, betonové obklady fasádní, čím obložit sokl, čím obložit sokl fasády, co na sokl, fasáda domu obložení, fasádní obklad, fasádní obklady pásky, fasádní sokly, fasády fotogalerie, fasády z umělého kamene, fotogalerie fasády, kámen na fasádě, kamene obklady fasad, kamenne fasady, kamenne obklady, kamenné obklady fasády, kamenné obklady na fasádu, kamenný obklad fasád, fasády montáž, kamenný obklad fasády montáž, kamenný obklad jako fasáda, kamenný obklad sokl fasády, kamenný fasádní obklad, kdo obloží fasádu, keramické fasádní obklady, fasádní obklad, obklad fasady, obklad fasády, obklad na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, obklady fasád umělý kámen, obložení soklu fasády, oblozeni soklu fasady, ukazky fasady z kamene, umělé fasádní obklady, umele fasadni obklady, kamenný obklad fasády, obklady fasád z umělého kamene, fasádní obklady umělý kámen, kamenné obklady fasád, kamenne obklady fasad, fasádní obklady kámen, fasádní obklady, oblozene sokly kamenem, obložené sokly kamenem, obložení soklů, obloženi soklu fasad umělý kámen fasáda, umělý kámen fasáda, umely kamen fasada, obložení fasády kamenem, fasadni obklady, fasádní obklady, oblozeni fasady, oblozeni fasady kamenem, kamen obklad fasáda, fasáda obložení, kameny na fasadu, fasada obklady, dekorativni obklad fasady, barva fasady, fasada z umeleho kamene, fasáda z umělého kamene, inspirace fasády, fasády fotogalerie, jak obložit fasádu, kamen na fasadu, kámen na fasadu, kámen na fasádu, obklady fasád, obklady fasady, , obložené fasády, oblozene fasady, obložení domu kamenem, oblozeni domu kamenem, obložení domu umělým kamenem umělý kámen fasáda, umely kamen fasada, ukázky obložení fasády, , oblozeni garaze, obložení garáže, obložení garáže kamenem, fasádní obklady, fasadni obklady,

Umělý kámen,
umělý kámen, umely kamen, umělý kámen obklad, umely kamen obklad, obklady z umělého kamene, obklady z umeleho kamene, obklad umělý kámen, obklad do interiéru, obklad kámen interiér, obklad stěn, obklady sten, obložení stěn, oblozeni sten, obložení stěny kamenem, obklad na stěnu, obklady kámen interiér, obklad kamen interier, betonové obklady, dekorační obklady, dekorativní kameny, dekorativní obklady, dekorační kámen, dekorační obložení, dekorativní obklady, dekorativní kámen, dekorativní obložení, interiérové obklady, keramické obklady, umělý kámen do interiéru, obklady kolem krbu, obložení krbu, oblozeni krbu, obklady z kamene, bar obložený kamenem, obložený bar kamenem, imitace kamene, chodba obklad, obložená chodba, chodba dekorace, umely kamen, umele kameny, imitace kamene, kamen ploty, umely kamen, kámen obklad, kamen obklad, obložení vchodu kamenem, obložení vchod kámen, oblozeni vchodu kamenem, oblozeny vchod kamenem, obložení umělý kámen, vchody oblozeni, kamenne obklady, kamen obklad, umělý kámen Shale, umělý kámen Toronto, umělý kámen Rustika, umělý kámen Tanvald, umělý kámen shale, shale bílé, shale šedé, umělý kámen, umělý kámen, umělý kámen interiér, umely kamen interier.

plotovy system umely kamen, umely kamen ploty, kamen ploty, ploty obložení kámen, kámen obklady, kámen na ploty, obložení plotu, plotový systém umělý kámen, plotov

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.