Follow me
0

Wellness trendy pro rok 2015 – barva roku 2015 – Pantone – Marsala, červená v interiéru wellness

 

Wellness interiéry a wellness dekorace v barvách zemité červené.
Bareva roku 2015

 

barva-rokuPantone, společnost s celosvětovou autoritou odhalila barvu roku 2015. Pro tento rok se barvou roku Pantone stává barva Marsala – zemitá červená barva. Objevujte a užívejte si nové barevné trendy pro rok 2015!

Je jasné, že stejně jako tomu bylo i v minulých letech, bude tato barva ovlivňovat dění nejen v oblasti designu, dekorací, bydlení, ale také i v módním průmyslu a kosmetice, a to po celý rok.

Barva roku se promítá do všech odvětví, není dominantní pouze pro interiéry, design a dekorace. Velmi intenzivně se promítá i do módního a kosmetického průmyslu a také do grafického designu.Laky-trendy-SpaRitual

 

Řada módních firem již zareagovala a představuje kolekce oblečení, bot, doplňků a kabelek v barvách a tónech Marsala, přesně podle nové barvy roku 2015.

Podmanivá barva Marsala – zemitá barva, barva červeného vína, je trochu tlumenější barva oproti barvě roku 2014 – zářivá orchideji.

 

 

  wellness interiery Bohatá a teplá barva

Marsala je odstín, který podporuje kreativitu a experimentování. Je to sofistikovaná a stylová barva v odstínu červené a hnědé, která je všeobecně oblíbená. Podle Pantone ztělesňuje odstín Marsala uspokojivé bohatství, úrodu, dostatek jídla.

Bez-názvu-2Je to barva atraktivní pro muže i pro ženy.  Matný odstín zdůrazní ekologický nádech barvy a lesklý odstín vyjadřuje lesk a luxus. Je to velmi podmanivá barva pro laky na nehty, pro rtěnky a lesky a oční stíny. Matný odstíny i lesklé odstíny barvy Marsala najdeme již nyní v  některých kolekcích kosmetiky, která reaguje velmi rychle.

 

 

P1010196DSC_0094

Marsala je výzvou také pro módní doplňky a interiéry, pro dekorace všude kolem nás.

Lehce se zapojí a včlení do každého interiéru, dodá eleganci, teplo, hřejivost.

Vynikne v lesklém provedení, jako sametová teplá barva, i na strukturovaném povrchu.

Je ideální volbu pro koberce, polštáře, deky.

BG_878982_A_GMfoto-(97)

Inspirace v červeném víně – Marsala je čtvrté největší město na Sicílii, je známé díky svému znamenitému vínu.

Marsala představuje přirozeně robustní a zemité červené víno. Marsala barva obohacuje naši tělo, duši i mysl teplým zemitým tónem.

Marsala je jemně, svůdný odstín. Ten, který nás vtahuje do svého všeobjímajícího tepla.

barva-Marsala

 Marsala-barva-2015

Jaká byla Pantone barva roku 2014 – zářivá orchidej

Pantone Marsala  – barva roku 2015

 Jak kombinovat červenou barvu Marsala v interiéru, kombinace barev

Barvy v interiéru wellness a spa, jakou barvou vymalovat kosmetické salon, wellness  a spa?

 

 

 

Zdroj: Pantone

 

 

Kam dál?

 další články:

Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.
Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Panely s imitací dřev – dekorativní obklady
Fotogalerie wellness a spa
Čím obložit bazén?
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness

 

 

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.