Follow me
0

Wellness inspirace na veletrhu, Wellness interiéry s lákavým programem, odborná konference

 

Nové trendy ve wellness & SPA najdete na FOR ARCHu
Jubilejní 10 ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA,
s atraktivním programem.

foto-veletrhPro nadšence wellness a spa aktivit, či pro ty, kteří v této oblasti hledají inspiraci, stejně tak i pro zástupce wellness a SPA center, jsou v rámci letošního souběžně probíhajícího veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, připraveny dvě zajímavosti. Jednou z nich je improvizované wellness centrum – WELLNESS OSTROV s aktivním doprovodným programem přímo v hale a druhou významnou specialitou letošního jubilejního ročníku je odborná konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA. Ta se uskuteční ve středu 16. září a kromě odborných přednášek je pro návštěvníky nachystána panelová diskuse a večerní networking.

 

 

Odborné setkání – konference s mezinárodní účastí

wellness-a-spaPřednášející se budou věnovat aktuálním trendům v oblasti wellness & SPA, otázkám provozů v Česku i Evropě, personálu, marketingu, či komunikaci s klienty. Zazní také informace týkající se přípravy nového wellness provozu, jeho stavby či technické realizace.

V panelové diskusi mohou návštěvníci prodiskutovat s českými i zahraničními hosty zkušenosti z provozů u nás i v zahraničí, novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Panelisté přiblíží současné technologie, oblíbený design interiérů a exteriérů a kvalitu nabízených služeb. Více informací najdete na internetových stránkách http://spakonference.rain.cz/

Odborným garantem je Hana Cathala. Konference se uskuteční pod záštitou ,Asociace hotelů a restaurací ČR, Asociace pracovníků v regeneraci, České asociace saunérů a České aromaterapeutické společnosti. Více informací zde

 

Wellness centrum plné inspirací
Každý den jiné téma. Přijďte se poradit s odborníky.

teakovy-nabytek-do-wellnessSamostatná expozice v hale 2 – demonstrace funkčního wellness interiéru – nabízí návštěvníkům veletrhu možnost blíže se seznámit s tím, jak vybavit a zařídit wellness interiér, poradit se s odborníky a zúčastnit se i samotného provozu, například v podobě zážitkového saunového ceremoniálu.
Emoce, dojmy a pocity z prostředí, ve kterém se poskytují služby a produkty zaměřené na relaxaci, krásu, odpočinek, zdraví a kondici jsou důležité pro to, aby provoz prosperoval. Tam, kde se zaměstnanci a klienti cítí dobře, tráví rádi svůj čas. To samé platí samozřejmě i pro domácí wellness / Home SPA/ Home wellness.
Kompletní domácí wellness centrum představuje samostatnou část rodinného domu, kompletně vybavenou a zařízenou pro všestranné domácí „rozmazlování“, odpočinek a relaxaci v rodinném kruhu či s přáteli. Stavba domácího wellness nebo jeho vybavení není jen otázkou počáteční investice, ale také rozumného využití prostoru s přihlédnutím na budoucí provoz.

 

wellness-spa interier dekoraceDo wellness se instaluje zařízení a technologie podle individuálního výběru majitele, bazén, vířivka, domácí sauna, domácí posilovna, doplňkové wellness vybavení, používají se dokonalé a promyšlené wellness technologie, audio a video technika.

Řada z těch, kteří plánují domácí wellness nebo veřejné wellness centrum řeší základní otázku, kam umístit jednotlivé důležité komponenty a jak realizovat wellness tak, aby se jeho provozní náklady minimalizovali již na počátku a aby provozu věnovali jen nezbytně nutný čas na údržbu.

Z toho plyne zejména důležitý fakt a tím je správná volba vybavení a materiálů se spolehlivou dlouhou životností.Wellness centrum nabídne řadu možností a inspirací, jak správně vyřešit wellness centrum či jak se dobře poprat s jeho rekonstrukcí či inovací. Lákavou zajímavostí pak jistě bude možnost vyhrát během veletrhu moderní infrakabinu.

 

Atmosféra na Wellness ostrově

Program  na veletrhu

Úterý 15. září                            zážitkové saunování, saunové ceremoniály

Středa 16. září                          BEAUTY & SPA PROCEDURY, wellness terapie
(Ajurvédské masáže a indická filosofie, Rolfterapie proti bolavým zádům)

Čtvrtek 17. září                         zahradní wellness (přírodní zahradní jezírka)

Pátek 18. září                           zážitkové saunování, saunové ceremoniály, wellness terapie (havajské masáže)

Sobota 19. září                         domácí wellness

 

 

 

 

kamen obklad interier  ♦ Saunování je nedílnou součástí wellness
Premiéra exkluzívního designu sauny.

Na ostrově se představí funkční designová sauna od firmy SAUNY VITAL. V rytmu současného trendu návratu k přírodě a s přihlédnutím k žádanému designu saun, bude sauna postavená v exkluzívní kombinaci příjemného dřeva a ultratenkého kamenného obkladu s krásnou texturou přírodní břidlice.
Funkční sauna bude sloužit také jako dokonalé zázemí pro probíhající program Wellness ostrova – saunových ceremoniálů. (foto – kamenná tapeta/ flexi slate)

 

 

 

sauna-a-ceremonial  ♦ Aktuální trendy ve wellness
– zážitkové saunování a saunové ceremoniály

Saunéři saunových center z Aquapalace Praha a Saunie Praha předvedou ukázku zážitkového saunování. S doprovodným slovem Saunového mága Pavla Hofrichtera se návštěvníci dozví řadu zajímavých informací o saunování, jehož sezóna právě přichází.

„Aktuálním trendem v saunování jsou právě moderní saunové show, ceremoniály, které jsou vlastně saunovým divadlem a přináší příběh, efektová světla, hudbu, kostýmy a nápadité vonné esence. Saunoví mistři předvedou také ručníkovou show, která je součástí saunových ceremoniálů“ zve Pavel Hofrichter.. ( foto z loňského programu)

saunovy ceremonial v saunesaunovy-ceremonial vsaunesaunovy ceremonial v saunesauna-ceremonial-foto

 

 

 

♦ Klidný půvab jednoduchosti, styl a elegance.
Exkluzivní dekorace ve wellness.

obklady z kamenePremiéru v oblasti kamenných obkladů ve wellness bude mít představení „tenké obkladové kamenné tapety“. Ultratenký obklad lze použít kdekoliv ve wellenss, libovolně ohýbat kolem oblých van a vířivek, sloupů a stěn.

Na Wellness ostrově kamenný obklad v kombinaci se dřevem umístěn přímo v sauně a také na podlaze ostrova. Kamenné obklady a přírodní prvky v interiéru jsou velmi žádané a oblíbené, vnáší do wellness prostoru přírodní energie a harmonii.

Obklady z kamene působí v interiéru velmi dekorativně. Dnešním požadavkem na materiály ve wellness není pouze estetický vzhled, ale také funkčnost, pevnost, dlouhá živostnost, dostupnost „náhradních dílů“ a snadná údržba. Jak využít předností obkladů z kamene a z umělého kamene v interiérech wellness a spa. Poradenství a konzultace na veletrhu (REŠ-STAVBYwellnessinteriery, Magicrete)

kamen obklad flexi slate kamenna tapeta (2)kamen obklad flexi slate kamenna tapeta (1)flexi slate kamenny obklad tapetatapety kamenne obklady

 

 

 
PROFI- TERASY – Funkční bez námahy, design v souladu s přírodou

terasa drevoplast wellness obkladyDomácí wellness může přecházet i do venkovního prostředí rodinného domu a být částí zahradního prostoru. Návaznost na přírodu posiluje relaxační efekt a poskytuje maximální psychickou pohodu a odpočinek. Venkovní prostředí však díky své proměnnosti vytváří na pochozí podlahy kolem vířivek saun a bazénků vysoké nároky. Ideálním řešením jsou kompozitní materiály na bázi dřeva a plastu. Jsou odolné vlhkému prostředí, chlóru, UV a netvoří třísky. Snadnou údržbu a vysokou odolnost nabízí kompozitní podlahy z Terasového centra PROFI – TERASY. Wellness centrum Vám nabídne prezentaci WPC materiálů Silvadec a BambooGard, které charakterizuje nejen dlouhá životnost, ale i precizní design identický s přírodními materiály.

 

 
♦ Aromaterapie ve wellness a SPA interiéru

vune-do-sauny,-aroma-terapiNedílnou součástí každého wellness prostoru je atmosféra. Stále více oblíbená je aromaterapie, v domácím wellness i v každém profi provozu. Pro dokonalou atmosféru ve wellness a SPA využíváme blahodárných účinků aromaterapie v mnoha podobách.
Důležité jsou kvalitní čisté éterické oleje, které najdou uplatnění v prostoru, v sauně i při masážích.

sauna aroma wellness spaAromaterapie doplní mozaiku pohody Wellness ostrova, zejména pak při lákavém programu saunových ceremoniálů, které jsou momentálně velkým trendem v saunování.

Vůně osloví každého, klienta i pracovníky wellness provozu. Působí na naše tělo, duši i mysl. (aromaterapie Saloos, Aromaterapie v sauně)

 

 
Profesionální péče ve wellness a SPA
Filozofe krásy a dlouhověkosti

payot-kosmetika-spa-wellnesFrancouzská tradiční profesionální kosmetická značka s téměř 80 letou tradicí založena avantgardní ženou – jednou z první lékařek své generace – Dr. NG Payot. V roce 1937 byl Payot jednou z prvních značek, která otevřela lázně ve Francii. Tak se tehdy kosmetické profesionálky – kosmetičky staly odborníky v péči o pleť. Jejich odkaz značka každoročně rozvíjí o nové technologie, odvážné inovace a postupy inspirované vůněmi a znalostmi bylinkáře a potřebami ženského těla.
Profesionální péče v rukou odborníků s navazující domácí péčí, propracovanými postupy a unikátní systém vzdělávání zaručuje úspěch, jistotu, spolehlivost, výjimečnost, serióznost a prosperitu kosmetickým salonům, Spa, wellness zařízením, hotelům a parfumeriím.
Na ploše ostrova Wellness interiéry se návštěvníci mohou seznámit s luxusními SPA tělovými procedurami a vyzkoušet podrobnou analýzu pleti. (profesionální kosmetika Payot)

 

 

 
teakový nábytek pro wellness a spa  ♦ Krásný a odolný společník.
Dokonalý styl a eleganci teaku nic nenahradí.
Chystáte-li se investovat do kvalitního interiérového nábytku, pořídit nový zahradní nábytek anebo založit novou terasu, budou nás určitě zajímat výhody teakového dřeva. Co je dobré vědět o teakovém nábytku se určitě dozvíte během veletrhu. Nábytek je vhodný do interiéru i do exteriéru. Elegantní teakové dřevo se výrazně podílí na celkové atmosféře v interiéru, dodává pocit tepla, energie, vznešenosti a ladnosti. Najde uplatnění zejména v náročných vlhkých podmínkách wellness interiéru, jako jsou mokré zóny kolem bazénů, whirlpoolů,v blízkosti saun i v odpočívárnách. Je hladký a nezanechává třísky. (Fakopa, teakový nábytek)

 

 

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.
Více informací najdete na  www.forarch.cz

 

 

 

 

Kam dál?

Saunování

Nové trendy v saunování
Dekorace do sauny
Barevné osvětlení v sauně
Aromaterapie do sauny, esence v sauně
Solná sauna, sůl v sauně, solné lampy a doplňky
Kamenné dekorace v sauně
Domácí sauna – fotogalerie
Kosmetika do sauny – saunové peelingy a rituály

 

 

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Dekorace   Wellness dekorace, dekorace wellness, spa dekorace, dekorace spa, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, dekorace ve wellness, dekorace do spa, dekorace pro spa, dekorace ve spa, wellness a spa dekorace, wellness spa dekorace, wellness centrum dekorace, domaci wellness dekorace, dekorace pro domácí wellness, dekorace pro soukromé wellness, zajimave dekorace do wellness, zajímavé dekorace do wellness, dřevěné dekorace do wellness, kamenné dekorace do wellness, dekorace pro wellness centrum,

dekorace do bazénové haly, bazénová hala dekorace, dekorace chodby, chodba dekorace, dekorace do sauny, sauna dekorace, dekorace do odpočívárny, dekorace stěny, dekorace stěny ve wellness, dekorace na strop, dekorace stropy, dekorace na stěny, dekorace steny, dekorace interier wellness, dekorace interieru wellness, dekorace uzke chodby,

Doplňky  Wellness doplňky, wellness doplnky, doplňky do wellness, doplnky do wellness, spa doplnky, spa doplňky, doplňky do spa a wellness, dolnky do spa a wellness, wellness spa doplnky, wellness spa doplňky, wellness a spa doplňky, interiér wellness doplňky, interier wellness doplnky, doplňky do wellness interiéru, doplňky pro wellness centrum, doplnky pro wellness centrum,

 

Nábytek
Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

Fasáda kámen, kamenný obklad fasáda, betonová fasáda, fasáda domu obložení, fasáda z betonových pásků, fasáda za kamene, kamenné obklady fasáda, kamenný obklad jako fasáda, obklady z přírodního kamene fasáda, obklady na fasádu, kamenné obklady na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, kamenný obklad fasády, kamenné obklady fasád,obklad fasád z umělého kamene, fasádní obklady umělý kámen, fasádní obklady, na fasádu, keramický obklad fasády, obklady fasád, obklady fasády, obklady na fasádu, betonová fasáda, betonové fasádní pásky, betonové obklady fasádní, čím obložit sokl, čím obložit sokl fasády, co na sokl, fasáda domu obložení, fasádní obklad, fasádní obklady pásky, fasádní sokly, fasády fotogalerie, fasády z umělého kamene, fotogalerie fasády, kámen na fasádě, kamene obklady fasad, kamenne fasady, kamenne obklady, kamenné obklady fasády, kamenné obklady na fasádu, kamenný obklad fasád, fasády montáž, kamenný obklad fasády montáž, kamenný obklad jako fasáda, kamenný obklad sokl fasády, kamenný fasádní obklad, kdo obloží fasádu, keramické fasádní obklady, fasádní obklad, obklad fasady, obklad fasády, obklad na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, obklady fasád umělý kámen, obložení soklu fasády, oblozeni soklu fa

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.