Follow me
0

Vířivka pro dva – Wellness harmonie v duchu Yin Yang

Procedury pro páry, či pro dva,
jsou ve wellness a spa poměrně dost žádané.

Společná a přitom individuální koupel pro dva.

Oslavy, výročí, svátky zamilovaných, ale i obyčejné relaxování ve dvou je pro páry lákavá nabídka jak spolu strávit příjemné chvíle, odpočinout si, nabrat nové síly a odpoutat se od každodenních rodinných starostí a povinností.

Prodloužené víkendy nebo celodenní pobyty pro dva jsou žádané ve všech provozech wellness či spa, v lázních, hotelích a nebo na horách. A nejen pro páry, ale i pro kamarádky či matky s dcerami, které občas vyrazí za oddychem a relaxací.

Vana pro dva, která nabízí každému individuální koupel vyhoví těm párům, kde si ji každý může zvolit dle vlastních představ po potřeb. Například dle aktuální kondice volit přísadu, pro uvolnění, povzbuzení, bylinkovou či se solí…

Ideální řešení nabízí Yin Yang vana s oddělenými vnitřními vanami, které nabízí koupel pro každého z páru zvlášť. Každý si může zvolit pro sebe příjemnou teplotu vody. Vana nabízí koupel s masáží zvukovými vlnami a s kolorterapií.

 

Pohodu ve stylu yin yang mohou využívat například hosté nově zrekonstruovaného pětihvězdičkového hotelu Kulm ve Svatém Mořici.  Hotel otevřel nové prostorné, kompletně renovované spa na ploše 2000m2

Společnou koupel si mohou dopřát klienti v nové privátním SPA suite. Podle nového konceptu tří pilířů „odpočinek, očista a regenerace“,  Spa tým reaguje na individuální potřeby svých hostů. Design lázní byl navržen v přírodním stylu, za použití přírodního kamene či borovicového a modřínového dřeva.

 

Private Spa, hotel Kulm, St.Moritz

 

 

Ocenění Golden Wave pro vanu Yin Yang

Vana získala v roce 2013 ocenění na prestižní soutěži Golden Wave, kterou uděluje odborný časopiss  Schwimmbad & Sauna jednou za dva roky nejlepším novým produktům celkem v 8 kategoriích.  Vana získala ocenění v kategorii V kategorii „Whirlpool & Swim Spa“ .

Zdroj, foto: Trautwein Gmbh

 

Kam dál?

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness

Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.
Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.