Follow me
0

Wellness design – typy pro wellness interiery

Wellness interiéru sluší vtip a elegance.

• Zájem klientů o služby wellness centra nepochybně podpoří zajímavě řešený wellness interiér. Promyšlená elegance a vtip ve wellness interiéru.

Promyšlená elegance

Úložné prostory a skřínky v recepci vypadají jako knihovna. I zdánlivě obyčejné a potřebné zařízení a vybavení  může mít šmrnc a půvab.

Elegantní zázemí recepce, které je stále na očích příchozím hostům a klientům nabízí dostatečný úložný prostor pro úschovu potřebných věcí v recepci a přitom vytváří dojem příjemné odpočinkové stylové  knihovny namísto kancelářské místnosti se spoustou šanonů.

Účelnost a praktičnost prostoru byla zachována. Wellness interiér –   Zámek Mcely

 

 

Knihovna v odpočívárně

Příjemné hřejivé odpočinkové zázemí nabízí hotelovým hostům multifunkční relaxační místnost.

Nabízí možnost lenošení a relaxace po procedurách nebo kdykoliv během dne s možností četby, poslechu hudby či posezení u čaje.

Příjemnou hřejivou atmosféru wellness interiéru vytváří především kombinace přírodního materiálu a barvy zemitých teplých tónů. Wellness interiér – knihovna

Podlaha ožila dekorací

Podlaha tvoří velkou součást místností ve wellness interiéru.

Na podlaze ale nemusí být jen květináče a rostliny, dekorace se může vytvořit i přímo v podlaze a to v jakékoliv místnosti, záleží na vtipu a originalitě.

V kavárně ožila podlaha dekorací umístěnou pod pevnou skleněnou pochozí desku pod kterou je možné naaranžovat různé dekorace, kamínky, sušené plody, mušle, ale i různé léčivé kameny, které mohou třeba jen symbolicky přinášet do prostoru různé účinné efekty dle typu ( ametyst-ochrana, křišťál čistí prostor, atd.) Wellness interiér – společenská místnost s barem

 

wellness-interiér-dekorace-ve wellness provoz wellness a spa wellness provozTherme Laa – společenská místnost s barem

 

Kudy vede cesta do masážní kabiny

Úzké chodbě, která by jinak mohla působit jako dlouhý úzký tunel, prospěla dekorace světlými valounky ve žlabu podél celé stěny.

Kamínky by se dále dali ještě nasvítit nebo doplnit miskami s vonnými svíčkami.

Zajímavá je i kombinace dlažby s parketami před vstupy do jednotlivých masážních pokojů.Právě v úzké uzavřené chodbě bývá problém s jednotnou úpravou stěn a jednotnou úpravou podlahy v celé ploše.Výsledkem pak může být dlouhý úzký tunel, který wellness interiéru příliš elegance nepřidá.

Vyplatí se použít dekoratérské triky a fígle jak prostoru pomoct, aby byl nejen funkční, ale i zajímavý na pohled. Wellness interiér-Javaprincess

 

 

Pro pocit soukromí

Žaluzie závěry a paravány, zejména ty vyřezávané z masívního dřeva, působí nejen jako dobrá zástěna mezi vchodem do masážní kabiny a lehátkem, ale také jako krásný dekorační prvek, který prostoru dodá hřejivost a pomůže ve wellness interiéru doladit atmosféru exotických krajů.

Klient má nejen pocit většího soukromí, ale i možnost pohledu na zajímavý interiérový kousek místo pohledu na dveře.

Krásné závěsy a paravány jsou i z bambusů, z korálků, mušlí, nebo ručního papíru či batikované látky. Konstrukce některých pevných paravánů umožňují i umístění svíček.Wellness interiér-Javaprincess

 

Chuť na něco dobrého

Chutné ovoce na stěně za barem může udělat větší službu než vystavené drobné občerstvení.

Ruch u baru může oživit nástěnná dekorace, chutná, lákavá, v akčních barvách ( hlavně výrazná červená, oranžová, žlutá podporují chuť k jídlu), je vidět do celého okolí i třeba přes bazénovou halu, „chutné lákadlo“ je tak stále na očích mnohem lépe, než vystavené pochutiny za barem, které jsou rozeznatelné pouze z těsné blízkosti před barem.

O příjemnou atmosféru po setmění se postará vhodné stropní osvětlení. Wellness interiéry – bary a občerstvení v provozu

Oblíbené přírodní materiály

Kamenné obklady jsou vhodné všude tam, kde chceme elegantní řešení a dekoraci na stěny ve wellness. Jsou velmi elegantní, dekorativní, nevyžadují žádnou údržbu a mají dlouhou životnost. Dokonale se kombinují s dalšími materiály jak v rustikální, přírodním, tak i v moderním stylu.

 

 

 

 

Kam dál?

rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.