Follow me
0

Skvělé léto začíná s wellness zážitky ve vířivce na zahradě, vířivka pro domácí wellness

Mezi stromy, na zahradě i pod hvězdami.
Nafukovací vířivky léto okoření dokonalými zážitky.

 Domácí wellness v rámci rodinného domku, nebo i chata či chalupa, může v létě ožít novými wellness zážitky pro celou rodinu. Pobyt na zahradě, oslavy, párty nebo prostě jen krásný večerní odpočinek pod hvězdami je na dosah.

V jednoduchosti je krása

Ne každý se na počátku léta pustí do stavby zahradního wellness nebo pořízení cenově různě hodnotných velkých vířivek a whirlpoolů pro domácí wellness. Výhodou přenosné nafukovací vířivky je to, že ji můžete velmi snadno pořídit a realizovat téměř kdykoliv.

Její umístění v rámci vetší terasy, zahrádky i chaty či chalupy je také velmi snadné. Pokud vás tedy láká ochutnat skvělou odpočinkovou pohodu nebo milujete relaxaci v bublající vodní lázni, tuto slast si můžete dopřát s minimálními náklady a úsilím. Svoje domácí wellness si můžete zařídit  prakticky ze dne na den, díky nafukovací vířivce. 

 

Jak pořídit nafukovací vířivku pro domácí wellness?

V podstatě stačí chuť trávit volný čas relaxací a správný výběr vhodné nafukovací vířivky. Vyberete velikost a tvar podle svých představ a večer se v pohodlí svého domova můžete ponořit do bublinkové lázně. Instalace a umístění je snadné a zvládne to každý velmi rychle. 

K instalaci nafukovací vířivky v domácnosti nepotřebujete povolení, snad jen souhlas rodinných členů, ale jinak žádného wellness odborníka a nepotřebujete realizovat ani žádné stavební úpravy. Postačí, když v bytě či zahradě najdete dostatečně velkou rovnou plochu s možností přívodu a odtoku vody pomocí hadice tak, jako se používá například pro pračku a místo, které vám pro relaxaci ve vířivce vyhovuje. 

Domácí vířivku tak můžete zprovoznit svépomocí během chvilky. Stačí domácí nafukovací vířivku elegantně umístit a nafouknout. Většina nafukovacích vířivek má pohodlný, automatický samonafukovací systém, díky kterému se sen relaxace ve vířivce promění v realitu během chvilky a vaše domácí wellness doslova vyroste před očima během několika minut. Pak už jen stačí vířivku zapojit do zásuvky, naplnit ji vodou a můžete užívat své vlastní osvěžující bublinkové lázně. Při potřebě vířivku přesunout nebo uskladnit na další letní sezonu, usnadní vypouštění vody bezpečnostní ventil, vypouštěcí hadici lze kdykoliv instalovat bez úniku vody.

 

Dokonalé pohodlí pro wellness relaxaci 

Příjemně teplá voda a spousta bublinek…K základní výbavě nafukovacích vířivek patří také zařízení pro automatický elektrický ohřev vody. Bublinky zajistí tu správnou relaxaci díky hydromasáži, o kterou se postará výběr několika programů, které lez velmi pohodlně ovládat z vířivky pomocí dálkového ovladače. Při pořízení nafukovací vířivky se nemusíme obávat ani toho, že by vířivka provozem nějak strádala. Tyto typy vířivek jsou na trhu již dostatečně dlouhou dobu a výrobci je nabízí z velmi kvalitního materiálu, takže vaše domácí vířivka vám může vydržet a pohodově sloužit dlouhou dobu.

Má při tom řadu výhod, které určitě lze ocenit.  Při volbě nafukovací „mobilní“ domácí vířivky nejsme nuceni rozhodnout se pro její umístění na jedno místo, jako je to s těžkými či  s vestavěnými laminátovými vířivkami.

 

Kde najít to správné místo pro wellness relaxaci ve vířivce?

Svoji nafukovací vířivku můžete během sezony kdykoliv přemístit. Ze zahrady do interiéru nebo ze zahrady domova na jinou zahradu, třeba k chatě nebo chalupě či k přátelům, podle toho, jak skvělé možnosti jejího využití vymyslíte. Díky jednoduché instalaci i demontáži během krátkého času, se vaše wellness relaxace může  proměnit do nových neobjevených rozměrů a vyzkoušet si můžete různá umístění, podle potřeby nebo podle počasí.

Výhodou je také sezonní umístění, pokud je prostor umístit nafukovací vířivku v rámci domu přes zimu, můžete ji pak na léto umístit venku, na zahradě nebo u letní kuchyně.  Pokud máte vířivku pouze pro letní využití, snadno ji vypustíte, usušíte a vyfouknete a jednoduše uskladníte pro další letní sezonu. 

Bezproblémová instalace a možnost měnit její stanoviště, není jedinou výhodou nafukovací vířivky. Výrazným benefitem je také rozumná cena. Domácí wellness si do svého domova můžete pořídit s několikanásobně nižší investicí, než byste museli vynaložit na nákup klasické laminátové vířivky.

 

Relaxační bublinková lázeň

Pobyt ve vodě je pro naše tělo, duši i mysl velmi blahodárný a přínosný. Ulevuje od stresu, napětí i od bolestí. Díky bublinkám nabízí vířivky naší celkové kondici další velké plus a tím je hydromasáž, masáž bublinkami, která se postará o naší skvělou fyzickou kondici kdykoliv když se cítíme přetížení, namožení po těžké fyzické námaze nebo celodenním výšlapu na horském kole.

Uvolněni na těle, na duši i s uvolněnou myslí se nám také lépe usíná a následně intenzivně relaxuje, třeba pokud následuje tělová masáž, kterou můžeme díky celkovému zklidnění absolvovat mnohem intenzivněji a s výraznějším účinkem. Pokud jsme v pohodě, lépe také komunikujeme s  naším okolím. Vířivka má také vhodné využití při saunování, kdy pobytem ve vířivce můžeme doplnit saunovací relaxační den o další rozměr relaxace, který je po saunování důležitý. 

Ať už si vyberete nafukovací vířivku jakékoliv velikosti či tvaru, bublinková lázeň, kterou si díky ní můžete každodenně dopřát v pohodlí svého domova, bude pro vás vždy skvělou relaxací a zážitkem.

 

Relaxace a zážitky s nafukovací vířivkou

Pro dokonalý pocit pohody a zážitku z náruče bublající vody a celkové pohody, si můžeme  své zahradí wellness kdykoliv doladit vhodným zázemím tak, abychom nemuseli daleko odbíhat kdykoliv, když budete mít chuť na něco dobrého nebo si budeme chcít užít i lahodný koktejl. Pobyt ve vířivce také můžeme spojit například s grilováním nebo možností pozorovat západ slunce nebo padající hvězdy. Variant, jak si užít svoji vlastní originální relaxaci ve vodní bublající lázni je mnoho, stačí si představit, jak krásné to může být a pustit se do toho. Krásné léto může začít.

 

Zdroj: Text wellnessinteriery.cz, foto a podklady: Marimex:

 

 

Kam dál?

 

Další články o wellness

 Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
Oblázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

vybavení pro sauny a saunování

Nové trendy v saunování
Dekorace do sauny
Barevné osvětlení v sauně
Aromaterapie do sauny, esence v sauně
Solná sauna, sůl v sauně, solné lampy a doplňky
Kamenné dekorace v sauně
Domácí sauna – fotogalerie
Kosmetika do sauny – saunové peelingy a rituály

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.