Follow me
0

Kamenné tapety – ohebný kámen – úžasné dekorace ve wellness a spa – flexibilní kamenné obklady z břidlice

 Dekorační obkladové materiály jsou stále tenčí a lehčí.
Nové možnosti ve světě dekorativních obkladů.

Nižší hmotnost – nižší cena.

 

Tapety z kamene.

Nová generace obkladových materiálů přináší do světa wellness a spa interiérů a exteriérů neuvěřitelné výhody. Přírodní obkladová břidlice  je velmi tenká,  flexibilní a velmi dekorativní a má téměř neomezené použití.

Jedná se o obkladové desky z přírodního kamene s tloušťkou pouhých cca3 mm, takže velkoformátové dlaždice o rozměru 120×60 cm váží jenom 1 kg.

Pohledově velmi luxusně působící obkladový materiál, který má mnoho výhod. Vyniká při použití v interiéru jako exkluzívní dekorativní obklady, stejně tak i jako odolné fasádní obklady.

Oproti klasickým obkladovým kamenům jsou tyto „tapety“  lehčí, tudíž levnější na pořízení, dopravu i instalaci. A také je možné je instalovat téměř kdykoliv a kamkoliv, i na oblé povrchy a do míst, kam bychom díky malému prostoru klasické kamenné obklady dát nemohli, třeba jako obložení vany nebo sprchy v malé koupelně.

 

Kámen v interiéru je stále žádaný

Obklady z přírodního kamene jsou tradičním obkladovým materiálem, který je široce používán pří dekoraci interiérů i fasád domů, ale i komerčních prostor a interiérů hotelů, wellness center a lázní.
Přírodní kamen je vysoce ceněn pro svou dlouhou životnost, ekologickou nezávadnost, bohatství textur a jedinečnou krásu.

Nicméně i přes své přednosti má přírodní kámen některé podstatné nevýhody. Jednou z nich je velmi vysoká hmotnost, což negativně ovlivňuje náklady na dodávku a montáž samotného materiálu a omezuje možnosti instalace do některých interiérů.

V některých případech je vysoká hmotnost přírodního kamene hlavní překážkou při jeho využití – například u obložení pasivních dřevěných domů, kde není možné použít materiál s vysokou hmotností jako fasádní obložení.

Jednodušší a levnější variantou, jak dodat interiéru styl, jedinečnost a exkluzivitu, jsou kamenné tapety. Tenký obkladový materiál z přírodní břidlice nabízí unikátní využití přírodního materiálu v interiéru i exteriéru. Díky jednoduché instalaci se nabízí různé kreativní varianty a možnosti obložení stěn, stropů i nábytku. Možnosti jedinečných kombinací s dalšími obkladovými materiály, dřevem, kovem a sklem…

tapety kamenne obklady

 

Obklady z kamene,
elegantně a originálně

Velkou výhodou  kamenné tapety je, že je lehčí a také připravena na různé povrchy a tvary povrchů. Kamennou tapetu lze přizpůsobit různému povrchu, na který se lepí tím, že ji lze snadno ohýbat, například na sloupy, vířivé vany nebo nábytek. A to vše bez rizika poškození lícové strany!

To umožní použití výrobku ve zcela nových oblastech, jako vnitřní a vnější obložení stěn a stropu, dekorace nábytku, dveří a dalších interiérových prvků.

kamen obklad flexi slate kamenna tapeta (1)kamen obklad flexi slate kamenna tapeta (3)

 

 

Luxusní koupelna, atmosféra  wellness interiéru

 Široké uplatnění najde kamenná tapeta v koupelnách, kde nabízí originální řešení obkladů a dekorace zároveň.

Velkou výhodou  je velmi snadné a elegantní obložení oblých van a vířivek ve wellness a spa i v koupelnách.

Díky tomu ožívají i velmi malé koupelny, které je možné proměnit díky kamenným tapetám v luxusní domácí wellness prostory.

 

 

Kamenné obložení
v saunách a ve wellness a spa

Velmi rychlé a praktické je využití kamenné tapety  například i v saunách, v interiérech sauny za kamna nebo i v okolí sauny,  v náročných podmínkách tepla, vody a páry.

Kamenné tapety se instalují také jako „záda“ v sauně za topidla, nebo jako dekorace stěn v saunách. Díky jedinečnosti každého kousku kamene jsou tyto kamenné tapety a kamenné dýhy opravdu originální dekorací v každé sauně.

Svoje přednosti mají také díky snadné a rychlé instalaci. Velkoformátové,  a přitom velmi lehké desky, působí v každé sauně exkluzivně, jako osobitý blok kamene s originální kresbou. 

Své dekorační přednosti uplatí i jako obklad pro bazény, vířivky či sauny a to nejen v interiéru, ale i v exteriéru wellness centra, v místnostech odpočíváren a relaxačních místnostech, na stěnách recepcí a barů..

 

 

 

 

 

 

 

Elegantní fasády

Obkladová břidlice přináší nové možnosti fasádního i interiérového obložení!

Obklady jsou mrazuvzdorné, takže je lze použít také jako fasádní obložení, lícové obložení plotů, či jakýchkoliv zahradních či venkovních staveb a zídek.

 

 

 

 

 

 

Hlavní přednosti ohebných kamenných obkladů jsou:

tapety kamenne obklady 1– Tenké obkladové desky z přírodní břidlice

– Ohebný materiál – kamenné tapety

– Krásný vzhled přírodního kamene

– Nižší zátěž na obkládaný povrch umožňuje širší využití

– Tvarová stálost a dlouhá životnost

– Nižší náklady na přepravu

– Jednoduchá a rychlá montáž

– Mrazuvzdorné exteriérové obklady

 

 

 

Tenká kamenná podlaha

Podlaha z kamene působí velmi elegantně a luxusně, navíc s bonusem přírodního materiálu. Kamenné tapety Flexi slate je možné rychle a snadno položit i na podlahu, kdekoliv i ve stávajícím interiéru, kde by jinak montáž kamenné podlahy představovala velkou zátěž, přípravu a průběh pokládky.

Kamenné tapety jako podlaha umožňují osvěžit interiér, posunout prostor o třídu výš v designu i dekoraci, v rámci rekonstrukce prostorů je montáž velmi snadná, kámen se nemusí díky velkým dílům ( 120 x 60mm) složitě řezat jako přírodní kámen. Vše probíhá rychle a bez velkého hluku a prachu.

obklad kamenna tapeta flexi slateNapříklad červená břidlice působí v interiéru velmi teplým, hřejivým a útulným dojmem, i když jde o přírodní kámen.

Tato sauna na obrázku získala ocenění na mezinárodním veletrhu veletrhu FOR ARCH, 16. září 2015, expozice byla oceněna za design sauny.V sauně byl použit obklad „carolina“ a na podlaze je kamenná tapeta z červené břidlice ve  velkých formátech. Právě zde je vidět, jak prostor působí celkově velmi hřejivě díky odstínu podlahy, v sauně skvělý efekt..nikomu nebude chladno od nohou..

 

obklad kamen podlaha z kamene tapetapodlaha z kamene obklad na podlahu

Vybírat je možné z mnoha barevných provedení.

Šedé varianty kamenné tapety se dobře uplatní v prostoru, kde je použitý nerez, například spotřebiče, nebo nerezové bazény.

 

ohebny kamen kamenna tapeta obklad kamen

 

 

 

Ukázky některých povrchů – ohebný kamenný obklad

 

Archiv firmy  REŠ-STAVBY,  www.res-stavby.cz,kontakt: info@res-stavby.cz  
Kámen na fasádu,   www.kamennafasadu.cz

 

 

Kam dál?

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

vybavení pro sauny a saunování

Nové trendy v saunování
Dekorace do sauny
Barevné osvětlení v sauně
Aromaterapie do sauny, esence v sauně
Solná sauna, sůl v sauně, solné lampy a doplňky
Kamenné dekorace v sauně
Domácí sauna – fotogalerie
Kosmetika do sauny – saunové peelingy a rituály

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

Sauna  Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny, Sauna domu, sauna doma,

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Dekorace   Wellness dekorace, dekorace wellness, spa dekorace, dekorace spa, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, dekorace ve wellness, dekorace do spa, dekorace pro spa, dekorace ve spa, wellness a spa dekorace, wellness spa dekorace, wellness centrum dekorace, domaci wellness dekorace, dekorace pro domácí wellness, dekorace pro soukromé wellness, zajimave dekorace do wellness, zajímavé dekorace do wellness, dřevěné dekorace do wellness, kamenné dekorace do wellness, dekorace pro wellness centrum,

dekorace do bazénové haly, bazénová hala dekorace, dekorace chodby, chodba dekorace, dekorace do sauny, sauna dekorace, dekorace do odpočívárny, dekorace stěny, dekorace stěny ve wellness, dekorace na strop, dekorace stropy, dekorace na stěny, dekorace steny, dekorace interier wellness, dekorace interieru wellness, dekorace uzke chodby,

Doplňky  Wellness doplňky, wellness doplnky, doplňky do wellness, doplnky do wellness, spa doplnky, spa doplňky, doplňky do spa a wellness, dolnky do spa a wellness, wellness spa doplnky, wellness spa doplňky, wellness a spa doplňky, interiér wellness doplňky, interier wellness doplnky, doplňky do wellness interiéru, doplňky pro wellness centrum, doplnky pro wellness centrum,

 

Nábytek
Welln

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.