Follow me
0

Největší český výrobce vířivek slaví – vířivky USSPA mezi elitními značkami

Generační obměna ve vedení, novinky a inovace,
certifikát kvality Czech Made a Superbrands.

27. března 2015 oslavili v USSPA 20. výročí založení první a největší domácí výrobce vířivek. Dnes značka z Dolní Dobrouče vyváží do 20 zemí světa a patří mezi tři největší hráče na trhu evropském.

virivky-a-spa-USSPAFirma má za sebou úspěšnou generační obměnu ve vedení, kdy řízení společnosti v roce 2011 přešlo z otce na dceru. Petr Kolář předal firmu v den svých 60. narozenin své dceři Kateřině Kadlecové, která nyní vede společnost společně se svým manželem.

Firma v soukanosti zaměstnává 55 osob a za první dva měsíce roku zaznamenala rekordní 212% nárůst prodejů oproti stejnému období loňského roku. Jako jediná společnost v oboru staví na práci svého interního designera Petra Slaniny.

Z jeho aktuální spolupráce s externím autorem Filipem Streitem ze studia Divan Design vznikl design nové generace zásadně inovovaných spa představované při příležitosti 20. výročí. Je charakteristická ve svém oboru ojedinělým a jednoznačně odlišitelným minimalistickým vzhledem, čistými liniemi a účelností tvarů.USSPA-virivka-a-spa

Zásadní oblastí jsou kromě designu i technické inovace vzešlé z vývojového oddělení USSPA, které nabídnou celou řadu revolučních funkcí.

Od roku 2011, kdy firma uvedla na trh vizionářskou spa budoucnosti Solitaire jako dovršení šestnáctileté práce zakladatele firmy Petra Koláře, dosáhla nová generace mladých majitelů mnoha zásadních met, jejichž momentálním vrcholem je právě uváděná nová generace produktů.

 

 

Nová generace produktů USSPA

VIRIVKY-A-SPA-USSPA-WELLNESOd dubna 2015 uvádí  USSPA na trh novou generaci privátních spa.

Design zásadně inovované kolekce vířivek vznikl ve spolupráci kmenového designera USSPA Petra Slaniny a designera Filipa Streita ze studia Divan Design. Je charakteristický ve svém oboru ojedinělým a jednoznačně odlišitelným minimalistickým vzhledem, čistými liniemi a účelností tvarů.

Z hlediska designu je mezi inovacemi dominantní unikátní tvar lehátka iNwave, který nemá obdobu ani na celosvětovém trhu a nabízí neobvyklou variabilnost využití pro hydroterapii. Umožňuje fixování masážní pozice nohou v různých polohách pro osoby rozdílných výšek postav, včetně možnosti obráceného sezení.virivky-usspa-wellness

Zásadní oblastí jsou technické inovace nových spa s celou řadou revolučních funkcí. Rozvaděč USSPA iNtellismart přináší unikátní inteligentní systémy, které automaticky řídí chod vířivky na základě průběžné analýzy a vyhodnocování.

Hlavní inovace v oblasti techniky a technologie doplňuje i nový iNvision display, výjimečný tím, že zcela mění koncept displeje ve spa.Displej zde již není jen pro nastavování chodu, ale nově slouží jako přehledný informační panel pro uživatele během koupele.

 

usspa-virivky-Katerina-KadlČeská rodinná společnost USSPA představuje novou generaci vířivek při příležitosti 20. výročí svého založení. „Využili jsme své zkušenosti, inspirovali se trendy z různých oborů a vytvořili jsme moderní zařízení, které znamená posun pro celé odvětví.

Zásadní důraz jsme kladli i na dlouhou životnost a snadnou servisovatelnost výsledných produktů. Výsledkem jsou elegantnější a hlavně komfortnější, sofistikovanější a přitom uživatelsky přívětivější spa,“ říká Kateřina Kadlecová, ředitelka firmy.

 

Mezi elitními značkami

Usspa-virivky-logoFirma USSPA vyrábí ucelený sortiment vířivek pro každé použití – privátní spa, termální bazény swim spa a profesionální vířivky pro komerční použití. Vše se rodí v továrně v Dolní Dobrouči od návrhu, přes design až po výrobu. Předáním výrobků uživateli však péče značky USSPA nekončí, k výrobkům s životností na desítky let patří samozřejmě i instalace, zprovoznění a poprodejní servis zahrnující kdykoli dostupnou odbornou podporu. Firma za svou dvacetiletou historii přinesla celou řadu inovací, které posouvají celý obor kupředu, je držitelem několika patentů a certifikátů kvality, získala mnoho prestižních ocenění v ČR i zahraničí.

Spolu se svým výjimečným postavením firma přijala i odpovědnost a systematicky pracuje na kultivaci prostředí na českém trhu spa. Snaží se bojovat proti kopiím a nekalým praktikám prodejců čínského zboží. USSPA sama patří mezi hojně kopírované výrobce, také proto si cení aktuálního úspěchu, kdy jako první firma v oboru vířivek dosáhla certifikace Česká kvalita Czech Made. Letos bylo snažení firmy rovněž oceněno cenou Superbrands udělovanou nejvýznamnějším značkám v jednotlivých oborech.

 

LOGO-1+1-CZMadeZnačka kvality CZECH MADE zákazníkům poskytuje záruku, že si vybírají kvalitní výrobek, protože každý oceněný produkt je v rámci vládou garantovaného programu Česká kvalita nejprve podroben zkoumání nezávislé akreditované zkušebny a i po udělení certifikace průběžně nezávisle testován. Na rozdíl od jiných systémů kvality se CZECH MADE navíc zaměřuje i na spokojenost zákazníka. Certifikát CZECH MADE obdržely vířivky USSPA jako jediné na domácím trhu.

 

logo-superbrandsZlatou plaketu Superbrands získávají značky s vynikající pověstí. Jedná se o celosvětový projekt, který na základě sjednocených kritérií a metod každoročně certifikuje nejlepší značky v téměř 90 státech na pěti kontinentech.Pro vířivky USSPA má o to větší cenu, že do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou samy přihlásit a nejprve procházejí náročným čtyřfázovým výběrem nezávislých institucí.

„Informace o udělení obou pečetí kvality chápeme jako potvrzení úspěchu při naší průběžné snaze o kultivování prostředí v našem specifickém oboru a přestože největším oceněním je pro nás spokojenost zákazníků, tyto ceny nám dávají další jistotu, že kvalita, profesionalita a stabilita naší značky se už stala měřítkem“ říká Kateřina Kadlecová, spolumajitelka firmy USSPA.

 

 Kam dál?

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

Sauna  Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny, Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.