Follow me
0

Luxusní mozaika – Lesk krystalů Swarovski

Jiskřivé Swarovski krystaly jsou symbolem luxusu a elegance.

Hledáte skutečně jedinečný design pro vaše wellness, luxusní koupelnu nebo něco, co je skutečně jedinečné? O mozaiky bude vždycky velký zájem. Jsou jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších obkladových materiálů pro wellness a spa, bazény, sauny..

Nechte se inspirovat krásou

Originální krystaly celosvětově uznávané bižuterní firmy českého rodáka Daniela Swarovski jsou součástí nejen šperků, ale stávají se i jedinečnou interiérovou dekorací v mnoha podobách. Pozadu nezůstávají ani dekorativní mozaikové obklady.

Jedním z používaných typů obkladů je mozaika (keramická, kamenná, skleněná, atd.), která může vytvářet zajímavé a velmi působivé obrazce. Nejčastěji se jedná o malé formáty dlaždiček, jejichž hlavní výhodou jsou široké možnosti použití.

Prémiové produkty v oblasti dekorativních obkladů tvoří především mozaiky a obklady doplněné o luxusní, originální či nevšední komponenty.  K těm bezpochyby patří obkladová mozaika s drahými kameny nebo kamínky krystalů Swarovski.

 

THE CRYSTAL COLLECTION

Kystaly Swarovski, sklo a bílé zlato – kombinace luxusních komponentů v ojedinělé sérii jednoho ze světových výrobců a designérů pro mozaiky – Bisazza. Bisazza spolupracuje s vrcholnými špičkovými designéry a v průběhu let dosáhla vrcholu v nabídce luxusních keramických produktů.

Luxusní série  The Crystal Collection  nabízí několik vzorů, které zdobí krystaly Swarovski, sklo a bílé zlato. Vznikly motivy v šesti variantách – korály a  mořští koníci, lebky a královské koruny, Flash – geometrické tvary – kolečka, hvězdy a kapky deště a srdíčka a roboti.  Motivy se objevují na jednobarevném pozadí – bílé, černé nebo modré v odstínu lapis lazuli. Inovativní návrhy jsou vhodné jak pro privátní – domácí, tak veřejné prostory.  Kombinace krystalů a vysoce reflexního bílého zlata je úchvatná.

foto: Bisazza

 

 

 

Kam dál?

 další články:

Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.
Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast
Čím obložit bazén?

rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.