Follow me
0

Luxusní wellness -The Trump Soho Spa

 Luxusní wellness
zaměřené na absolutní pohodu a přání klienta.

 Osobní luxus přizpůsoben potřebám a přáním každého hosta je současným trendem ve spa provozech v Americe, který se šíří dál..

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Vlastně se tím projevuje další vývoj a směr ve wellness, od wellness přes selfness nyní až k osobnímu luxusu.

Ten bude zajištěn, pokud klient bude mít co možná nejvíce soukromí při pobytu ve spa a bude mu nasloucháno, případně bude vybízen k tomu, aby projevil svá přání a představy a ty se budou s nadšením plnit. Což je velmi rozdílný přístup ke klientovi od modelu kdy provoz nabízí standardní pevnou nabídku služeb nepružnou na změny a úpravy dle individuálních přání klienta.

Dokonalým příkladem je poměrně nový provoz v Americe, konkrétně v New Yorku, kde se celkem již pestrá nabídka luxusních spa v roce 2009 opět rozrostla o další zajímavý provoz. „The Soho Spa at Trump“ tvoří rozsáhlý prostor na dvou patrech hotelu Trump International Hotel Tower Chicago, celkem o rozloze přes 3tisíce čtverečních metrů.

Úplnou novinkou jsou první luxusní hamam lázně v celém New York City, jejich vznik byl inspirován cestou Invanky Trump do Istambulu. Trump Spa at SohoLázně obsahují devět soukromých pokojů/kabin a „mokrých pokojů“, oddělené hamamy pro ženy a pro muže, vnitřní a venkovní relaxační prostory. Velmi stylově zařízený provoz v tureckém stylu již na první pohled nabízí jedinečný zážitek v originálním prostředí.

Prostory jsou velmi harmonicky sladěné do příjemných, jemných a teplých tonů jako je hnědá, béžová a krémová, zajišťují pocit tepla, pohodlí a vybízí k uvolnění a relaxaci.

 

Velmi klidnou a přitom smyslnou atmosféru dotváří řada doplňků středovýchodního stylu, zejména vyřezávaný nábytek z tmavého dřeva, řada lamp, luceren a aroma lamp v tureckém designu, stříbrné nádobí, spa textil jako ručníky, osušky a pokrývky lehátek jsou v hřejivě teplém žlutém odstínu.

wellness interiéry wellness provoz Trump Spa at Soho

Prostor je velmi zajímavý i při pohledu vzhůru, tedy na strop, zaujmou zejména asirsky tvarované stropy, které jsou obloženy capizovými mušlemi (tzv. skleněné mušle) jako dominantní solitér pak působí mohutné tkané lustry z niklu a křišťálu.

Klienti vchází do lázní branou vyřezávanou z maccassarského ebenu (Maccassar – město v Indonésii) a přichází do vstupní haly inspirované marockým nádvořím, uprostřed s fontánou z calacattského zlatého mramoru (italský mramor).

Z mramoru jsou také vyhřívaná lehátka v hamamu a některé další obklady. Dámské a pánské hamam prostory, také s dekorativními klenutými stropy, jsou velmi bohatě zdobeny ornamenty ze světlé a tmavé drobné mozaiky.

 

Soho Trump spa je skutečnou perlou celé skupiny Trump hotelů a to nejen díky svému jedinečnému interiéru ale i díky osobitému přístupu k hostům. Důraz je kladen na skutečně dokonalý zážitek každého jednotlivého hosta, maximální pozornost je věnována jeho individualitě.

Personál je připraven na jeho individuální přání a preference, tak aby bylo splněno opravdu každé jeho přání. Provoz je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi v oblasti péče o tělo. Používají se špičkové kosmetické produkty.

Díky exkluzivní domluvě s Kate Somerville – přední estetičkou, nejoblíbenější mezi Hollywoodskými celebritami, se v lázních nabízí její pleťové produkty a speciálně sestavené procedury jako jsou různé kyslíkové a světelné terapie. Při masážích se používají vzácné Shiffa oleje z Dubaje, obsahují vzácné esence diamantů, smaragdů, rubínů a safírů, pro klid, očistu, harmonii a revitalizaci celého těla. Do koupelí se používají živé exotické květy.

 

Každý moment v SOHO lázních je založen na splnění tužeb jednotlivých klientů, které jsou vyjádřeny skrze tzv. Trump Osobní cíle: klid, vyváženost, očista, léčba nebo revitalizace. Ke každému z cílů je přiřazena speciální Trump drahokamová lázeňská procedura, tyto procedury jsou založeny na drahokamových olejích, safír pro klid a léčbu, diamant pro vyváženost, smaragd na očistou a rubín pro revitalizaci.

Návštěvníci lázní také využívají vysoce osobní přístup lázeňského attaché, který každého klienta provede krok za krokem celým pobytem. Ten začíná výběrem roucha, pantofli a skřínkou, poté se vybírají a připravují konkrétní elixíry k ošetření (zejména drahokamové oleje a kosmetika) a řeší se také například osobní výběrem hudby do Ipodu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Denní lázně nabízí maximální pohodlí jak pro krátké procedury, tak pro celodenní relaxační pobyt. Návštěvníci lázní jsou provázeni spa attachém starověkými rituály z Turecka, Maroka, Persie či Indie. Hosté mohou volit klasickou tureckou hamam proceduru nebo její marockou variantu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Procedura tureckého hamamu se dodržuje v klasickém tureckém stylu a je prováděna tradičními originálními postupy a pomůckami, olejové mýdlo se nanáší na klienta, který leží na vyhřívaném mramorovém lehátku z kalkatského mramoru.

Tradičními ručně vyráběnými kessa rukavicemi se drhne celé tělo, následuje bublinková- mýdlová masáž.

Při proceduře se na polévání používají klasické stříbrné misky.

Po hamam proceduře se podává tradiční mátový čaj, plněné olivy a halvah.

Při marockém hamamu je exfoliace pokožky zajištěna jiným způsobem, používá se opět tradiční původní receptura, tělo se „drhne“ marockým černým mýdlem, který je vyroben z olivového oleje, drcených oliv a eukalyptu. Poté se na celé tělo masáží nanáší teplý jíl bohatý na minerály pro detoxikaci a remineralizaci pokožky. Nakonec se jíl opláchne a následuje ještě masáž vlasové pokožky.

 

V nabídce spa menu jsou také například ayurvedské masáže, ošetření hennou, a řada dalších procedur, jež jsou inspirovány wellness rituály z celého světa.

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.