Follow me
0

Hair spa – pohodlí v náruči barevné pohody

Design v péči o vlasovou pokožku.
Wellness zážitky při vlasových rituálech.

Pro skvělé zážitky i během péče o vlasy a vlasovou pokožku je důležitá atmosféra a příjemné pohodlí. Výrobci profesionálního vybavení pro kadeřnické salony drží krok s moderní technologií a také s trendy v oblasti wellness, relaxace a dokonalé vlasové péče.

Základem rituálů péče o vlasy a vlasovou pokožku je pohoda klienta, to aby se při proceduře uvolnil a opravdu si ji užil.

A protože může převážnou část procedury strávit u mycího boxu, zaměří řada provozovatelů pozornost tímto směrem.

Při pořízení vybavení pro kadeřnický salon či procedury hair spa v rámci wellness se posuzuje řada praktických technických kritérií mycích boxů, ale také jejich pohodlí, materiál, ze kterého je vyroben, případně design celého boxu tak, aby pokud možno ladil s celkovou koncepcí interiéru a podpořil dokonalou atmosféru provozu.

Vstříc náročným zákazníkům, vychází profesionální firmy leckdy i tak, že při tvorbě těchto boxů spolupracují s návrháři či designery a společně nabízí jedinečné multifunkční luxusní mycí boxy, které okouzlí nejen tím, jak vypadají, ale i tím, co vše nabízí.

Mycí box pak může během procedury, kdy kadeřník pečuje o jeho vlasy a vlasovou pokožku, klientům nabídnout další celkovou terapii, relaxaci celého děla, duše i mysli. Klient může díky jednoduchému ovládání využít například kolorterapie, masáže či si poslechnout příjemnou relaxační hudbu.

Na podzim roku 2012 představila firma Beauty servise group na pražském veletrhu World of Beauty & Spa luxusní mycí jednotkou Luxor.

Navrhl ji designerský team Matta & Varaschin ve třech verzích: základní s elektronickým zdvihem podnožníku, s cyklickou tlakovou masáží a nebo s pokrokovým masážním systémem založeným na celkové tlakové terapii s lymfodrenáží, regeneračními účinky a  působením proti celulitidě.

Tato nejvyšší verze je vybavena nejmodernější technologií, která přináší relaxaci „pro všechny smysly“.

Designové křeslo nabízí dokonalé uvolnění klienta, ale i pohodlnou obsluhu pro personál.

Křeslo je elektricky nastavitelné, keramickou místu je také možné nastavit do požadované výšky, páková baterie se sprchovou koncovkou je vysouvací, nastavit elektricky se dá i podnožník.

Potah křesla je ze žádané eko kůže, která je považována za jeden z nejvhodnějších materiálů.  Ovládání je elegantně zabudované do hliníkových područek, lze jimi ovládat především další relaxační nabídku křesla.

 

• Masáže během hair spa – Tlaková cyklická masáž i jemná vzduchová masáž, efekt lymfatické, regenerační i anticelulitidní masáže.

• Kolorterapie – Barevné vibrace v sobě nesou nesmírné množství  jemných impulsů, které povzbuzují buňky a posilují tak imunitní systém a regeneraci. Vhodné barvy a jejich střídání prohlubují dýchání a povzbuzují prokrvení a látkovou výměnu.
Klienti se cítí více vitální, odcházejí s pozitivními pocity a s větší životní energií.

• Muzikoterapie – Zabudovaný MP3 přehrávač pro reprodukovanou hudbu nabízí relaxační či jinou hudbu.

zdroj: Beauty servis group, foto archiv SPAwellness.cz a Beauty servis group

 

 

Kam dál?

rubriky:
Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.