Follow me
0

Ceny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány – wellness a SPA vybavení z veletrhu

Oceněné exponáty na veletrhu.

for arch wellness a spaDruhý den mezinárodního stavebního veletrhu, 16. září 2015, byly slavnostně předány ceny Grand Prix pro nejinovativnější výrobky stavebních veletrhů a ocenění za nejpoutavější expozici Top Expo.

Stalo se tak na galavečeru mezinárodního veletrhu FOR ARCH. 26. ročník veletrhu FOR ARCH a jeho souběžných veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, FOR WASTE & WATER a BAZÉNY, SAUNY & SPA probíhá od 15. do 19. září.

Na ploše přesahující 40 000 m2 prezentuje své produkty z oblasti stavebnictví 830 vystavovatelů z 15 zemí světa.

 

Ocenění za veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA si odnesly:

  CARETTA SPA CZ s.r.o. za lázeňskou vanu Medico

caretta virivky pro wellness a spa interieryCaretta SPA CZ letos vsadila na kompozitovou řadu lázeňských a wellness výrobků, včetně privátních vířivek vhodných do interiéru i exteriéru.“ Pro kompozitovou řadu jsme se rozhodli především proto, že se jedná o výjimečný materiál umožňující vytvářet unikátní design produktů luxusního vzhledu a vysoké odolnosti. Většina návštěvníků z řad privátních zákazníků jednohlasně obdivovala propracovaný design našich vířivek Caretta Gemino a Caretta Tempesta.

Pro zákazníky z komerčních zón a provozovatelů wellness a lázní jsme měli připraveny výrobky z řad kneippových lázní a chodníků a především v soutěži Grand Prix – úspěšnou lázeňskou vanu Medico, coby novopečený výrobek Caretta Spa CZ roku 2015. Tyto výrobky jsou vhodné i k renovování již stávajících lázeňských provozů díky jejich jednoduché instalaci, pro kterou nepotřebujete komplikované stavební a zednické úpravy.
Jsme rádi, že jste nám u naší expozice nedali vydechnout a neustále jste tvořili kolem našich českých produktů živý obraz toho, že česká výroba má u nás stále ještě výhradní postavení“.
Robert Král, jednatel CARETTA SPA CZ s.r.o., Ing. Markéta Pavlíčková, managerka veletrhu

cretta wellness spa interieryCaretta spa wellness oceneni vana pro wellness

 

 

Ocenění Top Expo za expozici nad 60 m2 získala firma  AQUAMARINE SPA s.r.o.

wellness interiery spa design

V letošním roce se společnost Aquamarine Spa prezentovala na svém designovém stánku ZCELA NOVÉ a unikátní produkty, které udávají nový směr pro budoucnost a inovace v oblasti wellness.
Převratnou novinkou bylo představení vysouvací sauny S1 od firmy Klafs. Naprosto unikátní technologie udivovala každého návštěvníka, který objevil na první pohled skryté možnosti této jedinečné sauny. Sauna má hloubku pouhých 60cm, po stisknutí tlačítka se však plynulým pohybem elegantně vysune a během pouhých 20 s tak vznikne prostorná sauna s hloubkou 160cm, která uspokojí i nejnáročnější nároky na saunování.lehatko do wellness interier spa
Zcela nová designová vířivka Sundance Spas zaujala většinu návštěvníků veletrhu zejména svým originálním dřevěným obložením. Čisté bíle linie a čtvercový tvar dotvářel styl moderního wellness produktu, který není určen pouze pro relaxaci, ale také jako designová ozdoba interiéru.

Na stánku mohli návštěvníci také vyzkoušet pohyblivé lehátko SWAY od firmy Klafs, či nerezové designové lehátko od společnosti Imaginox.

Největším lákadlem pro návštěvníky stánku společnosti Aquamarine Spa byla však nerezová vířivka od firmy Imaginox. Jedinečná ergonomicky tvarovaná lehátka, originální masážní trysky, barevné podsvícení či automatické lamelové zakrytí vířivky. Tyto precizní propracované detaily byly jasnou známkou toho, že právě nerezová vířivka je hlavním produktem tohoto roku.

wellness interiery virivkavirivka ve wellness spa interier

 

 

 

 

Čestné uznání získala expozice firmy Vital Trend a Reš stavby.

 

Stylová funkční sauna získala ocenění

saunove ceremonialy aroma do sauny (5)Představení saunových ceremoniálů se na veletrh zúčastnili špičkoví saunéři, kteří měli možnost si s vůněmi pohrát a vytvořit divákům krásnou voňavou pohodu, která dotvářela atmosféru při jejich vystoupeních.
Směsí éterických olejů (synergie) saunéři během vystoupení polévali funkční kameny saunového topidla, které bylo instalováno v designové sauně, připravené speciálně pro tyto veřejné ceremoniály tak, aby diváci mohli vidět co se v saunách děje při skutečných saunových ceremoniálech v různých saunových centrech a saunových světech, která jsou i součástí hotelů a penzionů.

desing sauna obklad kamenSaunu na veletrhu postavila pro účely saunových ceremoniálů společnost Vital Sauny a Reš-stavby.

Tato designová sauna získala od porotců veletrhu Čestné uznání. Záměrem bylo vytvořit saunu příjemnou pro saunéry i diváky, současně atraktivní i pro návštěvníky.

Důraz se kladl na současné trendy ve wellness a spa  – tedy návrat k přírodě  a přírodním materiálů, proto volbou byla harmonie kamene a dřeva. Nezapomnělo se ani na podlahu, která byla z kamenné tapety – přírodní břidlice s červeným nádechem.

 

obklad kamenna tapeta flexi slate design sauna obklad kamen v saune

 

 

 

 

Kam dál?

 další články:

Stavíme domácí wellness
Vybavení pro domácí wellness
Kamenné obklady v interiéru
Co nabízí dřevoplast? Obložení z dřevoplastu.

Čím obložit vířivky a whirlpooly?
Dekorativní obklady ve wellness a spa
Fotogalerie dřevoplast

 

Další rubriky na webu wellnessinteriery.cz:

Bazény a vířivky
Sauny a saunování
Domácí wellness
Komerční wellness
Wellness interiéry
Wellness design a dekorace
Wellness vybavení
Zahradní wellness
Wellness trendy
Fotogalerie wellness
Wellness vybavení

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Dekorace   Wellness dekorace, dekorace wellness, spa dekorace, dekorace spa, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, dekorace ve wellness, dekorace do spa, dekorace pro spa, dekorace ve spa, wellness a spa dekorace, wellness spa dekorace, wellness centrum dekorace, domaci wellness dekorace, dekorace pro domácí wellness, dekorace pro soukromé wellness, zajimave dekorace do wellness, zajímavé dekorace do wellness, dřevěné dekorace do wellness, kamenné dekorace do wellness, dekorace pro wellness centrum,

dekorace do bazénové haly, bazénová hala dekorace, dekorace chodby, chodba dekorace, dekorace do sauny, sauna dekorace, dekorace do odpočívárny, dekorace stěny, dekorace stěny ve wellness, dekorace na strop, dekorace stropy, dekorace na stěny, dekorace steny, dekorace interier wellness, dekorace interieru wellness, dekorace uzke chodby,

Doplňky  Wellness doplňky, wellness doplnky, doplňky do wellness, doplnky do wellness, spa doplnky, spa doplňky, doplňky do spa a wellness, dolnky do spa a wellness, wellness spa doplnky, wellness spa doplňky, wellness a spa doplňky, interiér wellness doplňky, interier wellness doplnky, doplňky do wellness interiéru, doplňky pro wellness centrum, doplnky pro wellness centrum,

 

Nábytek
Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

Fasáda kámen, kamenný obklad fasáda, betonová fasáda, fasáda domu obložení, fasáda z betonových pásků, fasáda za kamene, kamenné obklady fasáda, kamenný obklad jako fasáda, obklady z přírodního kamene fasáda, obklady na fasádu, kamenné obklady na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, kamenný obklad fasády, kamenné obklady fasád,obklad fasád z umělého kamene, fasádní obklady umělý kámen, fasádní obklady, na fasádu, keramický obklad fasády, obklady fasád, obklady fasády, obklady na fasádu, betonová fasáda, betonové fasádní pásky, betonové obklady fasádní, čím obložit sokl, čím obložit sokl fasády, co na sokl, fasáda domu obložení, fasádní obklad, fasádní obklady pásky, fasádní sokly, fasády fotogalerie, fasády z umělého kamene, fotogalerie fasády, kámen na fasádě, kamene obklady fasad, kamenne fasady, kamenne obklady, kamenné obklady fasády, kamenné obklady na fasádu, kamenný obklad fasád, fasády montáž, kamenný obklad fasády montáž, kamenný obklad jako fasáda, kamenný obklad sokl fasády, kamenný fasádní obklad, kdo obloží fasádu, keramické fasádní obklady, fasádní obklad, obklad fasady, obklad fasády, obklad na fasádu, obklad na fasádu, obkladové kameny na fasádu, obklady fasád umělý kámen, obložení soklu fasády, oblozeni soklu fasady, ukazky fasady z kamene, umělé fasádní obklady, umele fasadni obklady, kamenný obklad fasády, obklady fasád z umělého kamene, fasádní obklady umělý kámen, kamenné obklady fasád, kamenne obklady fasad, fasádní obklady kámen, fasádní obklady, oblozene sokly kamenem, obložené sokly kamenem, obložení soklů, obloženi soklu fasad umělý kámen fasáda, umělý kámen fasáda, umely kamen fasada, obložení fasády kamenem, fasadni obklady, fasádní obklady, oblozeni fasady, oblozeni fasady kamenem, kamen obklad fasáda, fasáda obložení, kameny na fasadu, fasada obklady, dekorativni obklad fasady, barva fasady, fasada z umeleho kamene, fasáda z umělého kamene, inspirace fasády, fasády fotogalerie, jak obložit fasádu, kamen na fasadu, kámen na fasadu, kámen na fasádu, obklady fasád, obklady fasady, , obložené fasády, oblozene fasady, obložení domu kamenem, oblozeni domu kamenem, obložení domu umělým kamenem umělý kámen fasáda, umely kamen fasada, ukázky obložení fasády, , oblozeni garaze, obložení garáže, obložení garáže kamenem, fasádní obklady, fasadni obklady,

Umělý kámen,
umělý kámen, umely kamen, umělý kámen obklad, umely kamen obklad, obklady z umělého kamene, obklady z umeleho kamene, obklad umělý kámen, obklad do interiéru, obklad kámen interiér, obklad stěn, obklady sten, obložení stěn, oblozeni sten, obložení stěny kamenem, obklad na stěnu, obklady kámen interiér, obklad kamen interier, betonové obklady, dekorační obklady, dekorativní kameny, dekorativní obklady, dekorační kámen, dekorační obložení, dekorativní obklady, dekorativní kámen, dekorativní obložení, interiérové obklady, keramické obklady, umělý kámen do interiéru, obklady kolem krbu, obložení krbu, oblozeni krbu, obklady z kamene, bar obložený kamenem, obložený bar kamenem, imitace kamene, chodba obklad, obložená chodba, chodba dekorace, umely kamen, umele kameny, imitace kamene, kamen ploty, umely kamen, kámen obklad, kamen obklad, obložení vchodu kamenem, obložení vchod kámen, oblozeni vchodu kamenem, oblozeny vchod kamenem, obložení umělý kámen, vchody oblozeni, kamenne obklady, kamen obklad, umělý kámen Shale, umělý kámen Toronto, umělý kámen Rustika, umělý kámen Tanvald, umělý kámen shale, shale bílé, shale šedé, umělý kámen, umělý kámen, umělý kámen interiér, umely kamen interier.

plotovy system umely kamen, umely kamen ploty, kamen ploty, ploty obložení kámen, kámen obklady, kámen na ploty, obložení plotu, plotový systém umělý kámen, plotový systém, ká

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.